18-48 Ay Anne & Çocuk Oyun Atölyesi

18-48 Ay Çocuklar İçin Anne&Çocuk Oyun Atölyesi annelerimize çocukları ile birlikte eğlenirken aynı zamanda onların öğrenme süreçlerine ortak olma fırsatı tanımaktadır. Müzik, dans- hareket ve sanat olmak üzere üç başlıkta sürdürülen anneyle oyun gruplarımız çocuklarımız da temel becerileri geliştirirken aynı zamanda anne ve çocukların ilerleyen yıllarda yaşayacakları okul deneyimi için yumuşak bir geçiş sağlamaktadır.

Oynarken öğren; çocukların kendi yakın çevrelerinden esinlenerek merak uyandırıcı konu başlıklarında bilgi edinirken aynı zamanda eğlenmelerini amaçlayan bir oyun programıdır. 18- 48 aylık çocukların, anneleriyle birlikte iletişim becerileri gelişirken çocuklar aynı zamanda denge, koordinasyon gibi yeteneklerini kullanırlar. Akranlarıyla iletişim ve işbirliği becerilerini geliştirirler. Basit problemler çözer ve temel kavramlar hakkında fikir edinirler.

Konu Başlıkları: Sanat programı içerisinde yer alan yorma maddelerine şekil verme, boyama , artık materyaller ile yapılan yaratıcı etkinlikler , yırtma yapıştırma, temel çizim becerileri , müzik ve hayali oyunlar ile zenginleştirilir. Çocuğunuzun hayal dünyasını beslerken aynı zamanda kendilerine olan güvenlerini arttırmayı hedeflemektedir.
3382 kez izlendi